Bir kadının sizden hoşlandığının biyolojik sinyalleri

Bir kadının sizden hoşlandığının biyolojik sinyalleri

Bir kadının sizden hoşlandığını kati bir şekilde tespit etmek oldukça zordur ancak karşınızdaki kadının farkında olmadan verdiği bazı sinyallerden yola çıkarak size karşı hoş duygular içerisinde olduğunu anlayabilirsiniz. Bu sinyalleri anlatmadan önce doğru bilinen bir yanlış bilgiden bahsetmek istiyorum. Pek çok yerde okumuş yada duymuşsunuzdur; “eğer bir kadın size bakarken saçı ile oynuyorsa sizden hoşlanıyordur” bu görüş ufak bir doğruluk payı taşımakla beraber yanlış bir bilgidir. Ufak doğruluk payına değineceğim ve paralel olarak ilk sinyalimizi anlatmaya başlayacağım.

Mahrem bölge

Kadınların karşı cinsten hatta belki hemcinsi olan birinden hoşlandığını yada ondan tahrik olduğunu anlamada işimize yarayacak en belirgin sinyal mahrem yerini gösterme arzusudur. Mahrem bölge kelimesinden anladığınız şeyi hemen bir kenara itin bu terimde bahsedilen bölge bileklerin iç kısmıdır. Gündelik hayatta kullandığımız mahrem bölge anlayışı ile bir alakası olmamaktadır. Hoşlandığı yada eşi olmasını istediği erkek veya dişiye bileklerin iç kısmını göstermeye çalışmak evrimsel süreçte genetiğimize işleyen bir davranıştır ve tamamen bilinçsiz şekilde yapılır. Bu davranışın gündelik hayattaki örnekleri saçla oynama klişesi ve dans ederken erkeğin kollarını açarken kadının ellerini omuz hizasında kaldırıp açarak bileklerini göstererek oynamasıdır. Ayrıca karşılıklı misket oynadığınız bir bayanı kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Bazı yemekler soğuk yenir

Bahsedeceğim diğer bir sinyal ise soğuk yada vasat esprilerinize gülen bir kadın size açık olarak hoşlanma sinyali veriyordur. Kadınlar birbirlerine karşı “şuna bak çocuğun içine düşecek” tarzı şeyler söyleseler bile kendileri de karşı cins yada hemcinsi bir kişiye hoşlantı yada arzu gibi duygular beslediklerinde benzer hareketler yapacaklardır.


Yazar: sevdam

Görüntüleme: 123 defa

Kategori: Aşk & İlişkiler

Yayınlanma Tarihi: 09 Kasım 2020

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Sohbet - Chat - Sohbet Odaları - Mobil Sohbet - Yetişkin Sohbet - İslami Sohbet - Mynet Sohbet - Kelebek Sohbet - Geveze Sohbet - Alem Sohbet - Söyle Sohbet - Tr Sohbet
warez Cami Halısı