Chatroulette Sohbet

Chatroulette Sohbet

Chatroulette sohbet random chat sitelerinin ilk ve jenerik olanlarındandır. Chatroulette çok eski bir site ancak Dünya’da ve Türkiye’de ilk ve en köklülerden biridir. Türkiye’deki kullanıcı kitlesi genellikle x ve Y kuşağında doğan neslin nerd olanlarıdır.

Random chat sitelerinin ilklerinden biri; Chatroulette

Chatroulette anadili gibi ingilizce bilen ziraat mühendisi dayınızın düşürdüğü yaş gibi yabancı hatunlar ile tanıştığı yer veya sıradan bir adamın yurtdışındaki yabancı ve zengin sevgilisi ile evlenip Avrupa’da parlak bir gelecek kurmak üzere iken birisinden için vaz geçtiği hikayesinde, zengin yabancı sevgilinin tanışıldığı yer olabilir. Genelde bu tip gerçekliği tartışılacak anılara konu olan chatroulette sohbet sitesi ülkemizde sığ bir kitleye sahip olsa da az buz kişi kullanmamıştır.

Chatroulette sohbet ile rastgele kişilerle tanış

Chatroulette ortamında direk geçilmemek için çok yakışıklı değilseniz genellikle türlü komiklikler yada ilginç şeyler yapmanız gerekebilir. Sonuçta cinsiyet dağılımı açısından peri bacaları arasındaki şeftali tarlası olarak betimlenebilecek bir ortam olduğu için diğer hemcinslerinizden sıyrılmanız oldukça önemlidir.

Rastgele chatroulette sohbet uygulamalarında oldukça değişik tipler görebilirsiniz maske ve kostüm gibi garip materyaller kullanan kişilerden 4 5 kişi toplanıp hadi yabancı bir kızı yarım saat aradıktan sonra 3 saniye görelim diyen dayılara kadar çok çeşit insan bu ortamlarda bulunabilir.

Bu tarz chatroulette sohbet sitelerinin iyi yanlarından biri ise var olduğuna dair en ufak fikrinizin olmadığı ilginç insanlar ile tanışabilir, dostluk arkadaşlık kurabilir hatta flört edebilirsiniz. Kitle açısından bu tip karşılaşmaların membahı diyebiliriz.


Yazar: sevdam

Görüntüleme: 27 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 24 Kasım 2020

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Sohbet - Chat - Sohbet Odaları - Mobil Sohbet - Yetişkin Sohbet - İslami Sohbet - Mynet Sohbet - Kelebek Sohbet - Geveze Sohbet - Alem Sohbet - Söyle Sohbet - Tr Sohbet