Kameralı Sohbet

Kameralı Sohbet

Kameralı sohbet insanlar arasında oldukça popüler bir hal aldı. Hem rastgele görüntülü sohbet uygulamalarında vakit geçiren yada yeni kişiler ile tanışıp yeni ilişkilere yelken açan kişiler hemde uzaklardaki özlem duyduğu kişiler ile görüşüp hasret giderenler yada diğer kullanıcı grupları artık bir ihtiyaç olarak görebiliyor.

Kameralı sohbet odalarındaki kullanıcı grupları

Kameralı sohbet chat günümüzde pek çok farklı şekilde ve farklı kitleler tarafından kullanılmaktadır. Kısa bir zaman önce Omegle uygulaması aşırı modaydı ondan öncesinde ise Chatroulette aşırı modaydı azar uygulaması yakın zamanın modasıydı ancak adını eskisi kadar duymaz olduk. Kısacası her dönemin bir random chat uygulaması var ve her dönem rastgele görüntülü sohbet kullanıcıları olacak gibi duruyor. Bu tip kullanıcıların bir kısmı da mutsuz ev kadınları ve genç kızlardır macera ve heyecan her zaman cazip gelebildiği gibi keyifli vakit geçirmek de isteyebilirler.

Diğer bir kullanıcı grubu ise kameralı sohbet odalarında tanışarak ilerleyen zamanlarda baş başa ve daha samimi bir şekilde görüntülü sohbet etmek isteyen kişilerdir.

Kameralı sohbet ile uzaklar yakın olur

Eskiden sosyalleşme denince kısıtlı imkanlar dahilinde dar kitleler ile yapılan genel geçer sohbetler anlaşılıyordu ancak günümüz dijital teknoloji düzeyinde mutfakta soğan doğrar iken dünyanın öbür ucunda kahvaltı hazırlayan biri ile politik, dini ve sanatsal düşüncelerinizi tartışırken ardından yapacağınız başka bir kameralı sohbet de sırlarınızı anonim olarak paylaşabilir ve görüş alabilirsiniz.


Yazar: sevdam

Görüntüleme: 36 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 25 Kasım 2020

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Sohbet - Chat - Sohbet Odaları - Mobil Sohbet - Yetişkin Sohbet - İslami Sohbet - Mynet Sohbet - Kelebek Sohbet - Geveze Sohbet - Alem Sohbet - Söyle Sohbet - Tr Sohbet