Mobil Sohbet Odaları

Mobil Sohbet Odaları

Mobil sohbet odaları, tanışılınca ayrılmak istenmeyen keyifli yerlerdir hele birde tek bir odanın müdavimi olduğunuzda sohbete katılamadığınız zamanlarda eksiklik duymanız olasıdır. Sosyalleşmenin günümüzdeki pratik bir yolu olan mobil sohbet servisleri, korona virüs salgını süre gelir iken sosyalleşmenin hayati risk getirmeyen yollarından biri de denebilir.

Gelenek ile geleceğe, Mobil sohbet odaları

Sohbet odaları zamanında çayımızı, kahvemizi yudumlayarak uzun vakitler harcadığınız yerlerdi. Masaüstü bilgisayarlarda saatlerce oturur ve odaya sis gibi dağılan sigara dumanını ancak dışarıdan gelen biri uyardığında fark ederdik. Özellikle Mynet gibi hafızalara kazılan sohbet sunuculara bir neslin masa başında oturmaktan kalça düzlüğü yaşattı diyebiliriz.

Mobil sohbet odaları ise istediğimiz yerde ve istediğimiz pozisyonda benzer keyifler yaşamamızı sağlıyor. Ayaklarını uzatıp bir yandan da sohbet edebilmek 20 yıl evvel pek çok kişinin hayaliydi şimdi ise sıradan bir şey.


Yazar: sevdam

Görüntüleme: 29 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 26 Kasım 2020

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Sohbet - Chat - Sohbet Odaları - Mobil Sohbet - Yetişkin Sohbet - İslami Sohbet - Mynet Sohbet - Kelebek Sohbet - Geveze Sohbet - Alem Sohbet - Söyle Sohbet - Tr Sohbet