Omegle Sohbet

Omegle Sohbet

Omegle sohbet bir dönemin en popüler akşam eğlencesi idi hatta o denli yaygındı ki jenerik bir isim haline gelmişti. Hatta bazı Omegle sohbet ile özdeşleşmiş durumlar hafızalara kazındı; 4 5 kişi bilgisayarın karşısına oturup yabancı kız görsek de gözümüz gönlümüz şenlense diyen dayılar, can sıkıntısını Chatroulette tarzı bir uygulamada gidermek isteyen uzun yol şoförleri, insanları şakalayarak ünlü olanlar ve çok daha fazlası o dönemi görenlerin film şeridi gibi gözünden geçirdiği eğlenceli olaylardı.

Anonim sohbetin duayeni, Omegle Sohbet

Omegle sohbet, sadece sesli ve görüntülü olarak görüşülen bir random video chat uygulaması değil aynı zamanda yazılı olarak ve anonim kalarak dertleşecek birini bulabildiğiniz opsiyonel bir platforma sahiptir. Omegle sohbet üzerinde sohbet edenlerin yanı sıra Omegle yayını açan yayıncıların insanları gözlerinden yaş gelene kadar güldürdüğü dönemleri özleyenler bir hayli çok.

Omegle neden popüler oldu

Omegle sohbet Türkiye’de çok popüler oldu bunun en büyük sebebi ise dil desteği ve kullanım kolaylığı ile insanlara zahmetsiz bir kullanım sunarak eğlenceyi ayağına getirmesidir. Daha eski ve iyi örnekleri olsa dahi Omegle kadar yerli kullanıcı sahibi olmadıkları gibi Türkçe dil desteği ya kısıtlı yada hiç bulunmadığı için Türk toplumu tarafından Omegle sohbet kadar sevilmediler. Bazen rahatsız edici kullanıcılar ile karşılaşma ihtimali olabiliyordu ancak Omegle sohbet genel manada iyi bir random chat uygulaması olarak Türk internet kullanıcılarının kalbinde özel bir yere sahip.


Yazar: sevdam

Görüntüleme: 34 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 23 Kasım 2020

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Sohbet - Chat - Sohbet Odaları - Mobil Sohbet - Yetişkin Sohbet - İslami Sohbet - Mynet Sohbet - Kelebek Sohbet - Geveze Sohbet - Alem Sohbet - Söyle Sohbet - Tr Sohbet