Seviyeli Sohbet

Seviyeli Sohbet

Özellikle bayanların ‘Seviyeli sohbet edebileceğim bir site uygulama yok mu?’ diyerek yakındıkları günümüzde, birçok uygulama site bulunsa da bunların içerisinde gerçekten de cinsel tacize ya da istismara mağdur kalmadan sohbet edebilecekleri platformlar oldukça az. Bunun başlıca nedenleri arasında uygulama ve sitelerin kendi kazançlarını düşünmeleri geliyor, kazanç odaklı site ve uygulamalar genellikle cinsellik odaklı erkekleri ağına düşürerek onlardan kazanç sağlarken bu site ya da uygulamaya üye olan bayan kullanıcıların istismar edilmelerine yol açıyor.

Seviyeli Sohbet Siteleri

Seviyeli sohbet siteleri denince akla gelen sitelerin varlığı oldukça azdır, bizler de bu az olan siteler arasında olmaya gayret ediyoruz. Sitemiz içerisinde cinsellik çağrıştıran kullanıcı adlarının kullanımını yasaklayan sistemimiz ile özellikle bayan kullanıcılarımızı istismar etmeye çalışan insanları daha site girişinde ekarte ederek seviyeli sohbet odaları ortamını oluşturuyoruz. Bunun yanı sıra sitede mesajlaşma esnasında cinsellik içeren kelimelerin kullanılmasını da yasaklayan sistemimiz ile ortamın güvenliğini sağlamaya çalışıyoruz.

Nasıl Seviyeli Sohbet Ederim?

Teknolojinin gelişmesi birçok alanda avantaj ve dezavantaj sağlarken sohbet ortamlarında da bazı dezavantajlara neden oldu elbette. Cinsellik içeren fotoğrafların karşı taraf isteği olmadan gönderilmesi, taciz, tehdit içeren cümlelerin gönderilmesi gibi birçok olumsuz örnek verilebilir ve bunların seviyeli sohbet sitelerinde olmasının kabul edilebilmesi mümkün değildir..

Sizler de bu dezavantajların olmadığı seviyeli sohbet ortamında sosyalleşmek ve günün stresini biraz olsun atmak istiyorsanız doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz, keyifli sohbetler dileriz.


Yazar: sevdam

Görüntüleme: 60 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 03 Aralık 2020

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50
Sohbet - Chat - Sohbet Odaları - Mobil Sohbet - Yetişkin Sohbet - İslami Sohbet - Mynet Sohbet - Kelebek Sohbet - Geveze Sohbet - Alem Sohbet - Söyle Sohbet - Tr Sohbet